Analytik a metodik pro informační systémy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost dataPartner s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru - analytik a metodik pro informační systémy.

pracovní náplň: •Podílení se na obchodních procesech a systémových analýzách, •zavádění aplikací a procesů, •uživatelská podpora •participace na rozvoji SW (výrobních modulů) Požadavky na nového člověka do našeho týmu: •Minimálně 2 roky odborné praxe, •VŠ nebo SŠ vzdělání - zaměření na IT výhodou, •Dobré předpoklady pro tvorbu analytické a návrhové dokumentace k projektům, •Znalosti z oblasti IT - zejména zkušenosti se správou a vývojem IS, MS Office, •Komunikační schopnosti, dobré vystupování, •Cizí jazyk EN/DE alespoň na střední úrovni, •Časová flexibila, odpovědnost za svěřené projekty. •Schopnost týmové i samostatné práce. •Řidičský průkaz B, aktivní řidič. Oceníme zkušenosti v: •Integraci informačních systémů ve výrobě. •Řízení projektů a vedení projektové. Dokumentace (metodika Prince2 výhodou) •Péči o zákazníky - komunikace a řešení požadavků, školení uživatelů IS

Společnost

dataPartner s.r.o.

Lokalita pracoviště

Senovážné nám. 241, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti dataPartner s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost dataPartner s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému