Vývojář/ka webových aplikací - PHP programátor/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zdeněk Škarka hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři webu a multimédií - vývojář/ka webových aplikací - php programátor/ka.

Místo výkonu práce: 717 00 Ostrava - Bartovice, ul. Březová Váš životopis nám prosím zašlete na e-mail: kontakt Hledáme profi spolehlivou kolegyni/kolegu na pozici vývojář/ka - php programátor/ka webů (pneunet.cz a nové projekty). Náplní práce je především tvorba webu v PHP, MySQL, (X)HTML, CSS a JavaScript kódu. Praxe v oboru minimálně 2 roky. Více informací a požadavků naleznete na kontakt/prace/

Společnost

Zdeněk Škarka

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zdeněk Škarka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zdeněk Škarka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému