Optimalizátor/ka PPC kampaní

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Do našeho marketingového týmu hledáme spolupracovníka.

Náplň práce

  • tvorba a správa PPC kampaní v systémech AdWords, Sklik, Facebook
  • správa sociálních sítí (Facebook, YouTube, Google+, Instagram a další)
  • správa zbožových porovnávačů (Heuréka, Zboží a další)
  • vyhodnocování úspěšnosti PPC kampaní, pravidelný reporting a analýza výsledků
  • tvorba reklamních textů
  • sledování konkurence a nových trendů v oblasti online marketingu
  • vyhledávání nových příležitostí v online prostředí

Požadujeme

  • zkušenosti se správou PPC kampaní v AdWords, Skliku, Facebooku
  • znalost nástroje Google Analytics a srovnávačů zboží Heureka a Zboží
  • znalost programů z balíčku MS Office
  • velmi dobré analytické schopnosti, kreativitu, samostatnost, pečlivost
  • dobrou znalost českého jazyka a schopnost psát poutavé texty
  • zkušenosti se SEO jsou výhodou
  • zkušenosti s tvorbou grafiky výhodou
  • znalost anglického, slovenského a polského jazyka výhodou

Nabízíme

  • zajímavou a samostatnou práci v online marketingu
  • příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji
  • uplatnění v dynamicky rostoucí společnosti
  • zaměstnanecké slevy, firemní akce
  • neformální pracovní prostředí
  •   po dohodě možný home office
  • pitný režim, stravenky
  • profesní vzdělávání
  • motivující finanční ohodnocení
  • hlavní pracovní poměr
  • práci vhodnou pro kandidáty s praxí
  • nástup možný ihned

Společnost

RM Corporation s.r.o.

Velikost společnosti: 51-100 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Oldřichovice 738, 73961 Třinec (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Ostatní
Profese: Specialista marketingových analýz v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Optimalizátor/ka PPC kampaní, Marketingový specialista, Specialista marketingových analýz

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RM Corporation s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RM Corporation s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému