Instalatér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Havlín TZB spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - instalatér.

Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt: telefonicky kontakt,e-mail:kontakt Požadujeme:Výuční list. -Praxe v oboru vítána/podmínkou. -Platný svářečský průkaz výhodou -ŘP skupiny B - aktivní řidič -Hledáme schopného a zodpovědného topenáře. -S ohledem na novinky v oboru, připraveného si neustále doplňovat vzdělání a pracovní zkušenosti. -Vyžadujeme zodpovědný přístup k plnění pracovních úkolů -Vhodné i pro absolventy. Popis: Montáž nových sociálních prvků bytového fondu (nová výstavba, rekonstrukce objektů jak v bytovém fondu, tak v průmyslu). Odborná způsobilost při realizaci nových technologií a prvků. Nabízíme: Perspektivní a zajímavou práci na plný úvazek. - Odpovědnou a samostatnou práci -Flexibilní pracovní dobu -Přátelský pracovní a dynamický kolektiv -Plat: 15-20.000Kč - Zaměstnanecké benefity - stravenky ve výši 80kč, 4 týdny dovolené, firemní akce

Lokalita pracoviště

Oldřichova 306, 128 00 Praha 28 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Instalatér, topenář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Havlín TZB spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Havlín TZB spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému