pomocný kuchař/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Josef Pospíšil - Výrobna lahůdek a uzenin, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní kuchaři - pomocný kuchař/ka.

PRACOVIŠTĚ Holešov - příprava, výroba, expedice lahůdek - vyučení v oboru kuchař nebo kuchařské práce, praxe není požadována- firma zaučí, potravinářský průkaz, dobré pracovní návyky, jedná se o práci v chladu. PD: Po-Pá, 6:00-14:30 hod., 18:30- 3:00 hod. - kontakt osobně v sídle Po-Pá (8:00 - 13:00 hod.), nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 13:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kontakt

Společnost

Josef Pospíšil - Výrobna lahůdek a uzenin, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tovární 1627, 769 01 Holešov (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Pomocní kuchaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

16.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Josef Pospíšil - Výrobna lahůdek a uzenin, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Josef Pospíšil - Výrobna lahůdek a uzenin, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému