Stavbyvedoucí - stavební mistr

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BOLID M s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci stavebního provozu - stavbyvedoucí - stavební mistr.

Místo výkonu: Praha Prvotní kontakt: e-mailem: kontakt Požadujeme: -SŠ nebo VŠ vzdělání ve stavebním oboru -schopnost samostatné i týmové práce, odborné, vyjednávací a organizační schopnosti, optimistické založení -znalost práce na PC (MS Office) - podmínkou, -řidičský průkaz skupiny B -vysoké pracovního nasazení a odbornost -orientace ve stavební projektové dokumentaci Náplň práce: -spolupráce při řízení a kontrole staveb -koordinace, plánování a řízení stavebních prací -konzultace se subdodavateli a projektanty -kontrola kvality a rozsahu provedených prací -vedení a tvorba příslušné dokumentace stavby

Společnost

BOLID M s.r.o.

Lokalita pracoviště

Voršilská 2085, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci stavebního provozu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BOLID M s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BOLID M s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému