NÁVĚSTNÍ TECHNIK/-ČKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Správa železniční dopravní cesty, státní organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Signalisti, brzdaři, výhybkáři, posunovači a příbuzní pracovníci - návěstní technik/-čka.

NÁVĚSTNÍ TECHNIK/-ČKA - Pracoviště Jičín. V případě zájmu pište na e-mail: kontakt nebo volejte na tel.: kontakt; kontaktp. Žid Zdeněk. Požadujeme vzdělání v oboru elektrotechniky, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci v kolejišti, ŘP skup. B. Nabízíme příspěvek na závodní stravování, jízdní výhody, životní a penzijní připojištění, vhodné i pro absolventy.

Lokalita pracoviště

Dělnická 159, 506 01 Jičín 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 160 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Správa železniční dopravní cesty, státní organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Správa železniční dopravní cesty, státní organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému