Elektronik/čka - mechanik/čka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení - elektronik/čka - mechanik/čka.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail kontakt. Požadavky: - SOU technického směru (elektrotechnika, mechatronika, apod.) - schopnost orientace v elektro dokumentaci - znalost senzoriky a elektroniky - Vyhláška 50/78 Sb., § 6 - práce na 2 směny + pohotovost - schopnost samostatné práce, spolehlivost - základní znalost PC - MS Office, Email Výhodou: - znalost CNC, NC, PLC (Siemens, FANUC, Sinumerik, Allen Bardley) - znalost mechaniky, pneumatiky, hydrauliky - znalost problematiky obráběcích strojů - znalost TPM, LEAN - znalost AJ - řidičský průkaz sk. B Náplň práce: - komplexní údržba a opravy strojů a zařízení - spolupráce při uvádění strojů do provozu - vyhledávání a odstranění poruch strojů a zařízení - preventivní údržba a elektroinstalace strojů a zařízení s programovým nebo číslicovým řízením (NC, CNC) - vyhledvávání a zodpovědnost za odstranění poruch elektronických řídídích a kontrolních systémů strojů a zařízení - mzda dle vzdělání, zkušeností a praxe - dovolená navíc, příspěvek na stravování, bonusový systém, cafeterie.

Lokalita pracoviště

Strojnická 633, 516 01 Rychnov nad Kněžnou (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

3.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému