Projektant - junior

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VYDIS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři - projektant - junior.

Hledáte uplatnění po ukončení studia na SŠ nebo VŠ? Pak je tato nabídka vhodná právě pro Vás! Společnost ARANEA NETWORK a.s., největší rámcový zhotovitel zajišťující výstavbu, servis, opravy a údržbu telekomunikačních sítí všech TOP operátorů v ČR, hledá nové kolegy na pracovní pozici PROJEKTANT OPTICKÝCH SÍTÍ Náplň práce: • zpracování různých stupňů projektové dokumentace – kreslení technických výkresů, návrh technických řešení optické infrastruktury, tvorba rozpočtů • jednání s orgány státní správy a samosprávy, s investory a majiteli dotčených nemovitostí. Jaké jsou naše požadavky: • uživatelské znalost MS Office, softwaru CAD • řidičský průkaz skupiny B • komunikativnost, flexibilitu • samostatnost, ochotu vzdělávat se Co můžeme nabídnout: • perspektivu dlouhodobého, dobře ohodnoceného zaměstnání u stabilní a na trhu etablované společnosti • po zapracování a získání praxe se stanete v oboru uznávaným odborníkem Další výhody Pro získání Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle vyhl. 50/1978 Sb. a Autorizace ČKAIT v oboru TZS, či TPS povedou Vaši odbornou přípravu špičkoví odborníci, lektoři a specialisté na elektronické komunikace (telekomunikace, radiokomunikace, informační technologie), energetiku a stavební právo.

Společnost

VYDIS a.s.

Lokalita pracoviště

Štěrboholská 1404, 102 00 Praha 102 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VYDIS a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VYDIS a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému