Specialista rozvoje obchodů s realitami

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TUTAFE, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Realitní makléři - specialista rozvoje obchodů s realitami.

Místo výkonu práce: Geologická č.p. 1218/2c Hlubočepy, Praha Kontakt: Nikolajev Vladimir MBA, tel.: kontakt, e-mail: kontakt, termín pohovoru je nutné předem domluvit Rozvoj obchodů s realitami - poradenství v založení a rozvoji poboček v Rusku (Moskva, Novosibirsk), přilákání klientů z RF za účelem investování do nemovitostí. Praxe v oboru více než 15 let. Zkušenosti se založením a vedením realitní kanceláře v RF více než 10 let. Kontakty na realitní kanceláře v Moskvě a Novosibirsku na úrovni vedení. Zkušenosti s realizací propagačních kampaní. Praxe se spoluprací s developerskými společnostmi v realizaci rezidenčních a komerčních projektů. Doplňkové odborné kurzy nebo certifikáty v oboru výhodou. Služební cesty do RF.

Společnost

TUTAFE, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Geologická 1218, 152 00 Praha 52 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Realitní makléř v oboru Reality
Alternativní názvy profese: Realitní makléři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.5.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Ruština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TUTAFE, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TUTAFE, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému