Quality Assurance Specialist

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NonStop Recruitment s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti strategie a personálního řízení - quality assurance specialist.

Místo výkonu práce: Karolinská 650/1, Praha, 18600 Popis pracovní činnosti: - kontrola a vyhodnocování pracovních výsledků sales oddělení (telefonické hovory, e-mailová komunikace), sdělování zpětné vazby, administrativa, interní kontrola kvality - podpora sales týmu, identifikace potenciálních problémů a spolupráce s managementem Požadavky a kvalifikace: - výborné komunikační schopnosti, plynulá znalost anglického a francouzského jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou - němčina, italština, holandština) - zkušenosti s prací v mezinárodním prostředí výhodou, zaměření na detail a kvalitu - pokročilá znalost počítačových programů (Word, Excel, PowerPoint) - ochota učit se novým věcem, týmový hráč, zkušenosti s prací v anglicky či francouzsky mluvící zemi výhodou, analytické myšlení Vzdělání: v oboru Mezinárodní vztahy, Ekonomie, Filologie výhodou, ale relevantní praxe může toto nahrazovat. Výběrového řízení se mohou rovněž zúčastnit kandidáti bez univerzitního vzdělání.

Společnost

NonStop Recruitment s.r.o.

Lokalita pracoviště

Karolinská 650, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NonStop Recruitment s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NonStop Recruitment s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému