specialista automatizace

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Partner in Pet Food CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji - specialista automatizace.

Náplň práce: - návrh, specifikace a dokumentace automatizačních systémů - tvorba funkčních popisů a programování SW aplikací - spolupráce na návrhu hardware - provádění akceptačních testů (FAT) - aktivní práce v rámci celého projektového týmu - vytváření technické dokumentace Požadujeme: - VŠ elektrotechnického směru, případně IT zaměření (mechatronika, robotika, kybernetika, průmyslová automatizace, řídící systémy), min. bakalářský stupeň - znalost některého typu PLC (ABB, Siemens, Mitsubishi, Allen-Bradley, apod.) a programovacích nástrojů (FBD, SFC, ST, apod.) - znalost principů SCADA/HMI (In Touch, WinCC, Promotic aj) - znalost průmyslových komunikací (Profibus, Modbus, DeviceNET, apod.) - práce v oboru min. 1 rok výhodou - jazyková znalost - schopnost komunikovat v anglickém jazyce - samostatnost, pečlivost, zodpovědnost - schopnost pracovat v mezinárodním týmu Nabízíme: - zajímavou práci v mezinárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení - benefity Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky

Lokalita pracoviště

Jateční 470, 391 81 Veselí nad Lužnicí 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Partner in Pet Food CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Partner in Pet Food CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému