Pracovník/ce do provozu stolárny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZK Design a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - pracovník/ce do provozu stolárny.

Místo výkonu práce: Osvoboditelů 355, 747 64 Velká Polom Prosíme o zaslání profesních životopisů na e-mail: kontakt Kontakt: Tel. kontakt, kontakt E-mail: kontakt, kontakt Požadavky: -Možná rekvalifikace -Vyučení v oboru výhodou -Praxe na CNC strojích pro stolárnu výhodou Nabízíme: -Jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek -Práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející firmě -Práci v dobrém kolektivu -Možnost profesního růstu -Benefity, stravenky -Nástup možný ihned Platové podmínky : Nástupní plat : 70 - 80,- Kč / hod. + prémie.

Společnost

ZK Design a.s.

Lokalita pracoviště

Osvoboditelů 355, 747 64 Velká Polom (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Truhlář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 70 - 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZK Design a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZK Design a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému