POMOCNÍK V DOMÁCNOSTI (20 hod./týden)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost III.dům, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní) - pomocník v domácnosti (20 hod./týden).

A11 5/10/2016 Hledáme empatického člověka se smyslem pro pořádek, laskavost, komunikativnost, vztah k seniorům a zdravotně handicapovaným, jedná se o drobnou výpomoc v domácnostech - nákupy a vyřizování potřebnývch dokumentů, ŘP není podmínkou ŽIVOTOPIS ZASLAT VÝHRADNĚ E-MAILEM - viz výše

Společnost

III.dům, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Železniční II 235, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 7 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti III.dům, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost III.dům, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému