Pokojská

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost G - REALITY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - pokojská.

Určeno pro VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ dne 11.7.2016 v 10,00 hod. na KoP Praha 4. S sebou životopis. Serbusová Lenka, e-mail: kontakt Místo výkonu práce: Praha 4, Praha 1 Pro náš hotel na Praze 4 přijmeme pokojské do trvalého pracovního poměru. Požadavek: alespoň minimální praxe na pozici pokojské. Nabízíme personální stravování přímo v hotelu, možnost parkování na hotelovém parkovišti.

Společnost

G - REALITY s.r.o.

Lokalita pracoviště

K Zelené louce 1484, 148 00 Praha 414 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pokojská v oboru Cestovní ruch a hotelnictví
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti G - REALITY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost G - REALITY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému