OBSLUHA MONTÁŽNÍCH LINEK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LUKOV Plast spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - obsluha montážních linek.

Popis pracovní pozice: • obsluhuje montážní linky, odebírá hotové výrobky, případně balí hotové výrobky • kontroluje kvalitu výrobků Požadujeme: • SŠ/ZŠ vzdělání • ochota pracovat v 3 směnném provozu • dobrý zdravotní stav. • spolehlivost a přesnost. • praxe na obdobné pozici výhodou. • praxe v automobilovém průmyslu výhodou. Nabízíme: • zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravování v závodní jídelně, příspěvek na dopravu, věrnostní příplatky, příspěvek na penzijní připojištění zaměstnanců • místo pracoviště: Český Dub. V případě Vašeho zájmu, prosíme o zaslání Vašeho životopisu.

Společnost

LUKOV Plast spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Zámecká 191, 463 43 Český Dub (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Pošlete inzerát známému