Pracovník/ce obchodního provozu -zástupce vedoucí OD Stavus

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STAVUS, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - pracovník/ce obchodního provozu -zástupce vedoucí od stavus.

Pozice:pracovník/ce obchodního provozu -zástupce vedoucí OD Stavus Požadavky: nejméně 2 roky praxe, znalost práce na PC - program Byznys, znalost administrativy Nástup od června 2016 - později na dobu neurčitou. Mzda: 9 900,- Kč + prémie do výše max. 25%. Kontakt:Zvarová K., tel.: kontakt( 20 ), e-mail: kontakt

Společnost

STAVUS, a. s.

Lokalita pracoviště

Poštovní 6, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 9 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STAVUS, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STAVUS, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému