Elektro technik, technik projektant

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MAYBE STYLE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti techniky - elektro technik, technik projektant.

Fyzické úracoviště: Ohradní 1079/59, Praha 4 - Michle Prvontí kontakt pouze e-mailem: kontakt znalost programů AutoCAD, MS Office, ŘP sk B, základy AJ. Náplň práce: Návrhy a projekty osvětlení, výpočet úspor a návratností investic, tvorba projektové dokumentace, tvorba technických a cenových specifikací, spolupráce při realizaci projektů, vyřizování reklamací

Společnost

MAYBE STYLE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ohradní 1079, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MAYBE STYLE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MAYBE STYLE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému