Provozní technik ve správě domů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost J.N.Nova - spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní pracovníci - provozní technik ve správě domů.

Místo výkonu práce: Dukelských hrdinů 471/29, 170 00 Praha 7 Na tuto pozici požadujeme: - na uživatelské úrovni práci s progamovým vybavením MS OFFICE (Word, Excel, Outlookú - znalost v oblasti zákonných předpisů vztahujících se k bytovému právu (občanský zákoník, zákon č. 67/2013 Sb.) výhodou - komunikační dovednosti na velmi dobré úrovni, znalost cizího jazyka vítána; schopnost samostatné práce Prosím o zaslání životopisu na e-mail kontakt. Na základě životopisu bude uchazeč pozván na pohovor.

Společnost

J.N.Nova - spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Dukelských hrdinů 471, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Provozní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti J.N.Nova - spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost J.N.Nova - spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému