Vedoucí výroby - žárová zinkovna

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Apollo Metal, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu - vedoucí výroby - žárová zinkovna.

Pracovní náplň: o zodpovědnost za bezproblémový chod střediska žárové zinkovny o vedení a motivace týmu o dohled nad plněním výrobního plánu, spotřeb materiálu, odpadové hospodářství o zodpovědnost za kvalitu pozinkovaných výrobků o řešení provozních problémů, BOZP, PO, dodržování směrnic a vnitropodnikových směrnic o komunikace mezi středisky kovovýroby a expedice o podle vývoje poptávky zpracovává denní plán výroby, neustále zlepšuje produktivitu Požadujeme: o SŠ/VŠ vzdělání technického směru- střední průmyslová škola, čtení výkresové dokumentace o zkušenosti na vedoucí pozici podmínkou o zkušenosti a znalosti v oblasti hutní výroby, kovovýroby, chemického průmyslu velkou výhodou o znalost NJ výhodou o schopnost vést a motivovat tým o organizační a komunikační schopnosti o flexibilita, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení Nabízíme: o dobré platové ohodnocení o zaměstnanecké benefity o nástup možný ihned Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování

Lokalita pracoviště

Brniště 49, 471 29 Brniště, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí výroby v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Apollo Metal, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Apollo Metal, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému