obsluha manipulčních vozíků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ACTIVE SEARCH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - obsluha manipulčních vozíků.

Místo výkonu práce: Závodní 391/96c, Dvory, Karovy Vary Kontaktní osoba: Active Search s.r.o., e-mail: kontakt Hledáme skladníka do potrav. výroby Praxe s VZV min - 1 rok , vykládáním a nakládaním nákl.vozů, zaskladnění vyskladnění zboží , obalů,polotovarů, balění palet do folie, zadávání dat do PC dobrá komunikace, pracovitost spolehlivost. Práce v jednosměn.provozu. Místo výkonu práce je v Plané u Mariánských Lázní. Příspěvek na dopravu . kontakt, tel : kontakt

Společnost

ACTIVE SEARCH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Závodní 391, 360 06 Karlovy Vary 6, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ACTIVE SEARCH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ACTIVE SEARCH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému