Obchodní manažeři pro trhy východní Evropy a Evropské unie

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Damian Books Store s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu - obchodní manažeři pro trhy východní evropy a evropské unie.

Místo pracoviště: - Úžická 32, 250 70 Odolena Voda Prvotní kontakt: - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - praxe v obdobné pozici (brand, produkce, marketing) po dobu minimálně 5 let - pozitivní přístup k literatuře, znalost knižního trhu včetně spolupráce s vydavateli a nakladateli - zkušenosti s východoevropským trhem, distribucí knih prostřednictvím velkoobchodů a maloobchodů, znalost problematiky audioknih, tvorba marketingové strategie, orientace v nových trendech knižních trhů - orientace v problematice autorksých práv v rámci EU a východní Evropy - vyžadována je znalost anglického a ruského jazyka slovem i písmem na odborné úrovni - znalost práce s PC a office programy - vyžadována je vysoká míra samostatnosti, schopnost vést projekty a dodržovat stanovené termíny - komunikativnost, asertivita, reprezentativní vystupování, schopnost týmové spolupráce - odoslnost vůči stresu - dále je vyžadováno řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič a čistý trestní rejstřík Zaměstnanecké výhody: - stravenky, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů - vzdělávací kurzy, školení, příspěvek an sport, kulturu, volný čas - 5 dnů zdravotního volna

Společnost

Damian Books Store s.r.o.

Lokalita pracoviště

Úžická 32, 250 70 Odolena Voda, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Damian Books Store s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Damian Books Store s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému