Valcíř/ka kovů - vazač/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští kovodělníci - valcíř/ka kovů - vazač/ka.

Místo výkonu práce: Vratimovská 689/117, Ostrava Možnost osobní schůzky na adrese 28.října 41/3138, Ostrava ( PO - PA 8 - 17hod) nebo kontaktujte zaměstnavatele telefonicky PO - PA 8 - 17 hod. Náplň práce: - provádí vazačské práce, spolupráce s jeřábníkem - provádí přísun materiálu do skladu výrobků, jeho uložení na úložná místa skladu a expedici materiálu dle dispozic předáka nakládky - zodpovídá za správnost naložení materiálu na vagóny nebo auta - provádí vizuální kontrolu přistavených vagónů - pracuje v souladu s platnými DTP, pracovními a kontrolními Směny: - ranní - noční - odpolední (5 - 5 - 5), 7,5 hodinové směny Požadavky: - vazačský průkaz - je výhodou, nikoli podmínkou - čistý trestní rejstřík - ochota učit se - ochota pracovat ve směnném provozu a ztíženém pracovním prostředí - samostatnost a zodpovědnost - dobrý zdravotní stav Benefity: Zázemí silné společnosti (spol. Arcelor Mittal a.s.), nadstandartní zdravotní péče, závodní stravování, 25 dní dovolené ročně.

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vratimovská 689, 719 00 Ostrava 19 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Nástrojař v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Strojírenští kovodělníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému