Učitel předškolní výchovy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EKOLANDIA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé v oblasti předškolní výchovy - učitel předškolní výchovy.

MŠ Ekolandia Čelákovice a Brandýs n/L hledá učitele/ku na plný či částečný úvazek, která se stane součástí našeho týmu. Hledáme někoho pro práci, která má příběh a charakter… *kdo vzdělávání a rozvoj dětí vnímá jako své poslání, ne jenom jako nutnou práci *kdo má v sobě velkou potřebu připravit děti na vstup do opravdového světa *kdo se bude aktivně podílet na tvorbě vzdělávacího plánu a dalších aktivitách, se zaměřením na environmentální a ekologickou výchovu. *kdo nebude svázaný stereotypy, sleduje nové trendy a přístupy a nemá problém je aplikovat do své práce *kdo nejede nevyjetých kolejí, ale dělá věci proto, že dávají smysl *komu práce s dětmi přijde natolik zajímavá, že tomu zasvětil studium a má pedagogické vzdělání Můžeme nabídnout… *krásné prostředí se zahradou a Jurtou. *letitou tradici v předškolním vzdělávání *příjemnou rodinnou atmosféru a mladý a pohodový kolektiv, kde za sebou stojíme *možnost dále se vzdělávat v oboru *možnost aktivně se podílet na všech aktivitách a nabízíme velký prostor pro kreativitu *v neposlední řadě i zajímavou mzdu, za vynaloženou práci Pokud máte zájem patřit do našeho týmu, prosíme o zaslání motivačního dopisu, CV s fotografií na email: kontakt, tel: kontakt

Společnost

EKOLANDIA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jiráskova 243, 250 88 Čelákovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitelka mateřské školy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EKOLANDIA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EKOLANDIA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému