Číšník/servírka, obsluha v restauraci

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ing. Milan Naswetter hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky - číšník/servírka, obsluha v restauraci.

Pracoviště: Na Kamenici č.p. 55, Velký Újezd. Náplň práce: - komplexní servis pro hosty - přivítání hostů a jejich usazení, případná rada při výběru jídel, inkasování platby - příprava a aranžování slavnostních tabulí a prezentace jídelní tabule - podávání jídel a nápojů - likvidace použitého nádobí, příborů, sklenic, úklid stolů - úklid skříněk na baru, úklid dětského koutku - doplňování nápojů do lednice, třídění prázdných sklenic - čištění myčky - práce související s pracovním zařazením obsluhy v restauraci Pracovní doba: 10:00 - 21:00 hod. V pátek a v sobotu do 22:00 hod. Krátký týden - středa, čtvrtek a dlouhý týden - pondělí, úterý, pátek, sobota, neděle. Stravování za personální ceny. Kontakt je možný POUZE telefonicky v pondělí, středu a pátek nebo mailem.

Společnost

Ing. Milan Naswetter

Lokalita pracoviště

Na Kamenici 55, 783 55 Velký Újezd, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Číšník, servírka v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Číšníci a servírky

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 85 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

28.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Milan Naswetter výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ing. Milan Naswetter o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému