fakturant/ka - účetní - OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Fakturanti - fakturant/ka - účetní - ozp.

PRACOVIŠTĚ Količín - pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. - SŠ vzdělání, zkrácený úvazek 6-8 hod./den, doba určitá s možností prodloužení, spolehlivost, pečlivost - kontakt osobně v sídle firmy (Palackého 500, 769 01 Holešov) Po-Pá (7:00 - 13:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kontakt

Společnost

TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Holešov 25, 769 01 Holešov (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Fakturant v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Fakturanti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 9 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOPTRADE PRODUCTION spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému