Lektor/ka cizích jazyků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Face 2 Face - jazyková škola s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - lektor/ka cizích jazyků.

Místo výkonu práce: Hasičská 50/550, Ostrava - Hrabůvka Kontakt: mailem: kontakt nebo telefonicky: kontakt. Do nově vznikající pobočky v Ostravě hledáme lektora/ku cizích jazyků. Preferujeme zájemce se znalostí angličtiny, ale i znalosti dalších jazyků u nás mohou najít uplatnění. Požadujeme: Dobrou znalost jazyka, schopnost předávat své znalosti a dovednosti, časovou flexibilitu. Praxe s vyučování nebo doučováním výhodou.

Společnost

Face 2 Face - jazyková škola s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hasičská 550, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Face 2 Face - jazyková škola s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Face 2 Face - jazyková škola s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému