Montážní Technik – Elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AGN Technology s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků - montážní technik – elektrikář.

Místo výkonu práce: Dobronická č.p. 59/19 Libuš Kontakt: Demchuk Tatyana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Náplň práce: - kompletace a montáž výrobků - řešení problémů při vzniku nekvalitního výrobku - péče o pracoviště, stroje, svěřené nástroje a měřidla - obsluha zařízení potřebných pro výrobu nebo podporu montáže Požadujeme: - vzdělání v technickém oboru - znalost a orientace v technické výkresové dokumentaci - praxe s montáží ve výrobní společnosti - výhodou - vysokoškolské vzdělání v elektrotechnickém oboru a praxe v oboru min. 3 roky ve výrobní společnosti – výhodou do budoucna - čistý trestní rejstřík - spolehlivost, pracovitost a zodpovědný přístup k práci - manuální zručnost, pečlivost - znalost cizího jazyka výhodou ( RJ/AJ ) Nabízíme: - práci v atraktivním oboru - zaměstnání na hlavní pracovní poměr

Společnost

AGN Technology s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dobronická 59, 142 00 Praha 411 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci ostatních výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AGN Technology s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AGN Technology s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému