Elektrikář/ka Slaboproud

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PEN - COM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení - elektrikář/ka slaboproud.

Místo výkonu práce (adresa): Porážkova 42, Ostrava, PSČ 702 00 Kontakt: kontakt Láká Vás práce v zahraničí? Chcete navíc ke mzdě diety vypláceny v eurech? Společnost PEN-COM s. r. o. se zabývá stavebními a montážními technologiemi, především výstavbou a údržbou telekomunikačních zařízení pro mobilní operátory v rámci EU. V součásné době rozšiřujeme pracovní týmy o elektrikářské profese do nových projektů pro oblast místa výkonu práce Ostrava/Německo. Požadavky: - SOU Elektro - znalost cizího jazyka výhodou - řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)/PODMÍNKOU - dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost (jedná se o práci ve výškách) - samostatnost, pečlivost, zodpovědnost - ochotu pracovat v zahraničí (pravidelné turnusové pracovní cesty do Německa) - trestní bezúhonnost Nabízíme: - hlavní pracovní poměr - pracovní smlouva na dobu neurčitou - nástup nejdříve od 1.7.2016 nebo následně dohodou - příjem až 50.000,- Kč - diety vypláceny v Eurech (36E/den) - příspěvek na stravování, mobilní telefon, notebook - ubytování, služební vozidlo a cestovní náklady zajišťuje a hradí v plné výši zaměstnavate l - turnusová práce v Německu - po nástupu kompletní zaučení do montáží technologií Místo výkonu práce Ostrava/Německo

Společnost

PEN - COM s.r.o.

Lokalita pracoviště

Porážková 1132, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromontér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PEN - COM s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PEN - COM s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému