Obkladač/ka interiérů - pokládání obkladů a dlažeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BD Služby a správa, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obkladači - obkladač/ka interiérů - pokládání obkladů a dlažeb.

Místo výkonu práce: Ostrava a okolí V případě zájmu volejte od 9. do 15.00 hod. na tel.: kontaktnebo pište na e-mail: kontakt Obor: obkladač/ka interiérů Náplň práce: provádění rekonstrukcí v interiéru Výhody: Celoročně zajištěná stálá práce, dobré platové podmínky, odovoz a dovoz do zaměstnání, firemní pracovní pomůcky, oděv a obuv, zkušený kolektiv pracovníků ... Požadavky: Praxe v oboru, zodpovědnost, spolehlivost, požadavky na kvalitu prováděných prací, rychlost prováděných prací, flexibilitu a loajálnost. Nástup možný ihned. HPP na dobu neurčiou.

Společnost

BD Služby a správa, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Halasova 157, 703 00 Ostrava 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obkladač v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obkladači

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BD Služby a správa, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BD Služby a správa, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému