Klientský/á poradce/poradkyně JUNIOR se zaměřením na úvěry

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci financování a úvěrování - klientský/á poradce/poradkyně junior se zaměřením na úvěry.

Náplň práce: - analýza finančních potřeb a záměrů klienta - zajišťování potřeb klientů na přepážce - aktualizace smluv a péče o stávající i nové klienty, - prodej úvěrů, hypoték, stavebních spoření a penzijních připojištění - prodej pojistných produktů - soustavné vzdělávání se ve finančnictví a pojišťovnictví Požadujeme: - ukončené USO, SŠ nebo VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy, - bezúhonnost; nebát se práce a klientů - ŘP sk. B výhodou Nabízíme: - práci u významné pojišťovny, která je úspěšná na českém trhu již 25 let a je strategický partner banky Česká spořitelna a.s - základní mzdu + odměny za výkon + zaškolovací příspěvek 12 měsíců celkem 36.000 Kč nebo 6 měsíců 60.000 Kč dle typu úvazku - po zaškolení certifikace na přepážku - pružná pracovní doba - garance klientského kmene - možnost kariérního růstu - manažerská pozice - vedoucí / manažer obchodní skupiny - možnost práce na HPP nebo spolupráce na živnostenský list. Doba určitá 12 měsíců se zkušební dobou 3 měsíce. Mzda: 14.500 Kč + výkonové odměny. Pracoviště: Studentská č.p. 658/3, Olomouc. V případě zájmu zašlete profesní životopis na výše uvedený e-mail nebo volejte kontakt.

Lokalita pracoviště

Studentská 658, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Odborný ekonom v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci financování a úvěrování

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému