Specialista ostrahy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EBS-BODYGUARD.INFO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - specialista ostrahy.

Místo výkonu práce: Nové Strašecí Požadavky: výpis z RT, výhodou Osvědčení o profesní kvalifikaci, zdravotní průkaz či praxe v oboru Možnost kariérního růstu! Zaměstnanecké výhody: bonusy za záchyty, příspěvek na dopravu, ubytování, zajišťujeme odbornou způsobilost Kontakt: Karolína Képesová kontaktnebo e-mailem kontakt, NECHODIT NA PRODEJNU!

Společnost

EBS-BODYGUARD.INFO s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nové Strašecí 1196, 271 01 Nové Strašecí (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EBS-BODYGUARD.INFO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EBS-BODYGUARD.INFO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému