Projektový vedoucí pro on-line backend služby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu - projektový vedoucí pro on-line backend služby.

Vývoj a implementace uživatelského rozhraní onlinových služeb backend systémů zobrazených v infotainment systému vozu Návrh plánu vývoje online služeb backend serveru Kontrola specifikace dle zadání Tvorba termínového plánu se zadavatelem Plán zkoušek a realizace testů pro verifikaci funkcí dle termínového plánu Analýza a reporting výsledků testů, zkušebních protokolů ke všem zkouškám Analýza závad a návrhy opatření ve spolupráci s odděleními servisních služeb a kvality Účast na jednáních týkajících se vývoje HMI služeb pro backend Spolupráce na testování a jízdních zkouškách Dozor při přípravě vzorků pro interní i externí zkoušky Jednání s oddělením controllingu při ekonomickém vyhodnocení projektu Spolupráce se ŠKODA AUTO, VW, Audi a externími dodavateli Co je potřeba umět? Zkušenosti s vedením projektů z IT nebo technického vývoje Znalost UX, UI projektů Znalost infotainment systémů vozů Vzdělání nebo praxe v technickém oboru Analytické myšlení Komunikativnost, smysl pro spolupráci v týmu Samostatnost, zodpovědný a aktivní přístup k práci Anglický jazyk – pokročilá úroveň

Lokalita pracoviště

Českobratrské náměstí 1321, 293 01 Mladá Boleslav 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí výroby v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému