Koordinátor/ka volnočasového centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Face 2 Face - volnočasové centrum, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - koordinátor/ka volnočasového centra.

Místo výkonu práce: Ostrava Hrabůvka, Hasičská 50/550. Kontakt: emailem na kontakt nebo telefonicky kontakt. Hledáme do našeho týmu posilu na pozici koordinátor/ka volnočasového centra do nově vznikající pobočky v Ostravě. Náplň práce: Především kreativní činnost. Tvorba programů jednotlivých akcí, plánování akcí. Personální a technické zabezpečení a podobně. Praxe v oboru výhodou.

Společnost

Face 2 Face - volnočasové centrum, z.s.

Lokalita pracoviště

Hasičská 550, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Face 2 Face - volnočasové centrum, z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Face 2 Face - volnočasové centrum, z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému