pedagog 1. st. základní školy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Canotila z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) - pedagog 1. st. základní školy.

Nástup od 1.9.2017!! HPP na dobu určitou s možností prodloužení nebo zkrácený pracovní úvazek či DPČ - 20 hodin týdně. Do nově vznikající ZŠ alternativního směru, jejímž cílem je vychovat sebevědomé a šťastné dětské osobnosti připravené pro život, hledáme průvodce dětí s respektujícím přístupem a nadšence pro budování komunity. Požadujeme: odbornou kvalifikaci pro výkon činnosti pedagoga 1. stupně ZŠ podle zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění; praktickou zkušenost s alternativními výchovnými směry (Montessori, Waldorf, Respektovat a být respektován, Začít spolu, Intuitivní pedagogika atd.). Výhodou je praxe v oboru, zkušenost s výukou ve spojených ročnících a hra na hudební nástroj. Očekáváme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, kreativitu, samostatnost a spolehlivost. Nabízíme příležitost vytvářet něco nového, v rodinné atmosféře s respektem k dětem a přírodě. Koho láká alternativní výchova dětí v blízkosti lesa a přírody a vytváření něčeho nového v malém kolektivu spolupracovníků, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mail. adresu: kontakt

Společnost

Canotila z.s.

Lokalita pracoviště

Rájec-Jestřebí, Rájec-Jestřebí, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Canotila z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Canotila z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému