Call centrum v Advokátní kanceláři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JUDr. Pavel Novák hledá vhodného kandidáta na pozici Advokátní koncipienti - call centrum v advokátní kanceláři.

Místo výkonu práce: V Holešovičkách č.p. 1579/24, Libeň, 180 00 Praha 8 Kontakt: Machová Eva, tel.: kontakt,kontakt, po - pá 8:30 - 17:00, e-mail: kontakt Hledáme pracovníky do našeho Call centra na odpolední - podvečerní směnu od 16:00 až 19:30. Sháníme jak brigádníky, tak pracovníky na hlavní pracovní poměr.

Společnost

JUDr. Pavel Novák

Lokalita pracoviště

V Holešovičkách 1579, 180 00 Praha 8 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Advokátní koncipient v oboru Právo
Alternativní názvy profese: Advokátní koncipienti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JUDr. Pavel Novák výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JUDr. Pavel Novák o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému