Montážní dělnice kancelářských výrobků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bohemia Manscraft, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků a zařízení - montážní dělnice kancelářských výrobků.

Hledáme pracovnice do výroby kancelářských potřeb. Náplň práce: Balení výrobků, třídění. Požadované dovednosti: Manuální zručnost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: Hlavní pracovní poměr. Nástupní plat od 12 900,-/měsíčně + prémie do 4000Kč. 1 - 2 směnný provoz. Práci v sedě, v klidném a čistém prostředí. Pracoviště: Hluboká nad Vltavou. Zájemkyně se mohou hlásit na tel.: kontakt. Životopisy prosíme posílat na e-mail: kontakt, do předmětu zprávy uvádějte: Montazni prace, kod pozice C33654.

Lokalita pracoviště

Hluboká nad Vltavou, 373 41 Hluboká nad Vltavou, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 900 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia Manscraft, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohemia Manscraft, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému