Obchodní zástupce/kyně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Service & Trade for Companies s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce/kyně.

Místo výkonu: Keltičkova 1298/62, 710 00, Ostrava Kontakt: kontakt Stabilní obchodní společnost hledá do svého týmu nové komunikativní a ambiciózní kolegy/ně na pozici Obchodního zástupce v oblasti energetiky. Nejedná se o klasický D2D prodej, ale o objíždění předem navolaných schůzek. Vhodné i pro absolventy bez praxe. Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení (plat od 20.000 Kč), zaškolení a pravidelné vzdělávání v oboru, služební telefon, automobil, příspěvek na PHM, karierní růst, zázemí stabilní společnosti. Požadujeme: komunikativnost, teamového ducha, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení.

Společnost

Service & Trade for Companies s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.12.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Service & Trade for Companies s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Service & Trade for Companies s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému