Specialista/tka ostrahy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EBS-BODYGUARD.INFO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - specialista/tka ostrahy.

Pracoviště: Sjízdná 1157/1, Ostrava Kontakt: telefonicky od 7-16 hod. na tel. č. kontakt, kontaktnebo mailem kontakt Nechodit na prodejnu. Popis činnosti: Specialista ostrahy prodejních řetězců, drogerií. Požadavky: Čistý výpis z RT, výhodou je osvědčení o profesní kvalifikaci, zdravotní průkaz, či praxe v oboru. Možnost kariérního růstu. Zaměstnanecké výhody: Bonusy za záchyty, příspěvek na dopravu, ubytování, zajištujeme odbornou způsobilost.

Společnost

EBS-BODYGUARD.INFO s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sjízdná 1157, 721 00 Ostrava 21, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EBS-BODYGUARD.INFO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EBS-BODYGUARD.INFO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému