Pracovník přímé obslužné péče v sociálních službách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Podané ruce - osobní asistence hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - pracovník přímé obslužné péče v sociálních službách.

HRANICE 24/6/2016 Hledáme pracovníka na pozici osobní asistentka v sociálních službách - přímá obslužná péče v terénu. Prac. doba Po-Čt 2-3 hod denně odpoledne. Nástup ihned. Požadavky - vzdělání dle zákona o sociálních službách - škola (SOU, SŠ, VOŠ) se sociálním zaměřením nebo minim. ZŠ + kvalifikační kurz pro pracovníka v sociálních službách (se zaměřením na přímou obslužnou péči, osobní asistenci, seniory, - zdravotní způsobilost k výkonu práce osobní asistentky - trestní bezúhonnost Přihlášky - zasílejte průběžně, první kontakt možný i telefonicky, jinak mailem. Životopis - zaměřte se na zkušenosti v dané oblasti Motivační dopis Naši cílovou skupinou jsou zejména senioři a zdravotně handicapovaní bez ohledu na věk.

Společnost

Podané ruce - osobní asistence

Lokalita pracoviště

Polišenského 4467, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 72 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Podané ruce - osobní asistence výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Podané ruce - osobní asistence o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému