PRACOVNÍK-CE PŘÍMÉ PÉČE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Podané ruce - osobní asistence hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - pracovník-ce přímé péče.

OSTRAVA Hledáme pracovníky na pozici osobní asistentka v sociálních službách - přímá obslužná péče v terénu. Požadavky: - vzdělání dle zákona o sociálních službách - škola (SOU, SŠ, VOŠ) se sociálním zaměřením nebo minim. ZŠ + kvalifikační kurz pro pracovníka v sociálních službách (se zaměřením na přímou obslužnou péči, osobní asistenci, pro seniory, zdravotně handicapované apod.) - zdravotní způsobilost k výkonu práce osobního asistenta-ky - časová flexibilita, práce i o víkendech - trestní bezúhonnost Nabízíme: - pracovní vybavení - mobil - možnost odměn - příspěvek na obuv, ošacení Přihlášky - zasílejte průběžně, první kontakt možný i telefonicky, jinak emailem. Životopis - zaměřte se na zkušenosti v dané oblasti Motivační dopis Naši cílovou skupinou jsou zejména senioři a zdravotně handicapovaní bez ohledu na věk. Nenavštěvovat bez předchozí domluvy.

Společnost

Podané ruce - osobní asistence

Lokalita pracoviště

1. máje 2208, 709 00 Ostrava 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.4.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Podané ruce - osobní asistence výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Podané ruce - osobní asistence o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému