PRACOVNÍK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Oblastní charita Sobotka hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník/-ce v sociálních službách.

PRACOVNÍK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - Domov spokojeného stáří Libošovice. V případě zájmu pište na e-mail: kontakt. Bližší informace na tel.: kontaktpí Libuše Kollová. Požadujeme UKONČENÉ VZDĚLÁNÍ ODPOVÍDAJÍCÍ ZÁKONU č. 108/2006 Sb., týmová spolupráce, vztah k seniorům, vnitřní vyrovnanost. Nabízíme příspěvek na stravování, vhodné i pro absolventy.

Lokalita pracoviště

Libošovice 39, 507 44 Libošovice (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oblastní charita Sobotka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oblastní charita Sobotka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému