Operátor/ka call centra prodeje služeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodejci po telefonu - operátor/ka call centra prodeje služeb.

Místo výkonu práce: Ostrava město Kontakt: Telefonicky kontaktnebo na email kontakt Požadujeme: - orientaci na aktivní prodej - samostatnost, proaktivní a iniciativní přístup - vytříbené komunikační dovednosti - ambiciózní povahu, ochotu učit se novým věcem, preciznost OSOBNOSTNÍ PŘEDPOKLADY: - bystrost, kreativita, pohotové reakce - orientace na cíl - energie, vytrvalost - být týmový hráč Nabízíme: - hlavní pracovní poměr - ranní směny od pondělí do pátku (8 - 19 hod./ 7,5 hod. směna - nejčastěji 8-16 nebo 9 - 17 hod.) - možnost podílet se na rozvoji procesů v Odboru retence klientů a kampaní a produktů RWE - možnost nadstandardního mzdového ohodnocení při nadstandartních výkonech - 6-ti týdenní školení vedené kvalitními trenéry - stravenka v hodnotě 80Kč/den - 5 týdnů dovolené - 3 dny osobního volna - po 6 měsících přechod pod kmenový stav společnosti RWE - balíček benefitů ve výši 27.000Kč (při přestupu do kmene RWE) - pestrá práce v moderním call centru - zdokonalení se v komunikačních dovednostech Benefity: - stravenky, 5 týdnů dovolené + 3 dny osobního volna, zvláštní prémie

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému