Vedoucí nákupního oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost O L P R A N spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu - vedoucí nákupního oddělení.

Požadujeme: - min. střední odborné vzdělání technického, ekonomického směru - znalost procesů a postupů nákupního oddělení ve výrobní firmě - znalost skladovacích procesů - schopnost dodržování skladové evidence - znalost MS Office na pokročilé úrovni (Excel) - řídící a organizační schopnosti - zodpovědnost a rozhodnost - ochotu se dále vzdělávat - časová flexibilita - analytické a technické myšlení - přesnost, preciznost - AJ minimálně úroveň B2 - C1,znalost dalšího jazyku výhodou - IS Helios a praxe v oboru výhodou. Nabízíme: - mzda od 20.000,- Kč s přihlédnutím k prokazatelné praxi a výsledkům -motivační složky - příjemný pracovní kolektiv - PP na dobu neurčitou - pružná pracovní doba - možnost aktivně se podílet na dalším rozvoji společnosti. Popis pozice: - řídí a koordinuje projekty společnosti v oblasti nákupu tuzemského i zahraničního - jedná s dodavateli - nastavuje smluvní vztahy - koordinace výroby - aktivně spolupracuje s obchodním ředitelem, finanční ředitelkou, jednatelem společnosti, vedoucí logistiky - vede a motivuje podřízené pracovníky

Společnost

O L P R A N spol. s r. o.

Lokalita pracoviště

Libušina 526, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí nákupu v oboru Nákup
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • excel

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti O L P R A N spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost O L P R A N spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému