Učitel 1. stupně ZŠ.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a Mateřská škola Vysoké Pole, okres Zlín, p. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) - učitel 1. stupně zš..

Pracovní doba 7:15 - 14 hod. Pružná pracovní doba, konání školních a mimoškolních akcí, další vzdělávání a studium, účast na poradách. Požadavky: VŠ pedagogická - učitelství pro 1. stupeň ZŠ, praxe v oboru nejméně 3 roky, trestní bezúhonnost, znalost AJ, praxe a částečné umělecké nadání (kvalitní výuka výchovných předmětů), vedení zájmového útvaru, organizace školních akcí a veřejných vystoupení pro žáky 1. stupně ZŠ, uživatelská znalost práce na PC, výhodou ŘP sk. B, samostatnost a invence, flexibilita, sebevzdělávání, kladný vztah k dětem, žákům školy, nekonfliktní vztah s ostatními zaměstnanci školy, velmi dobrý zdravotní stav, vyřešené hlídání dětí v případě jejich nemoci - OČR zaměstnance (problémy školy se zastupováním), časová nezávislost. Náplň práce: přímá pedagogická práce (vyučování v rozsahu asi 11-13 vyučovacích hodin týdně), práce související s přímou pedagogickou prací (výkon dozorů, účast na poradách DVPP, organizace a účast na školních akcích, soutěžích apod.).

Společnost

Základní škola a Mateřská škola Vysoké Pole, okres Zlín, p. o.

Lokalita pracoviště

Vysoké Pole 227, 763 25 Újezd u Valaš.Klobouk, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola Vysoké Pole, okres Zlín, p. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola Vysoké Pole, okres Zlín, p. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému