Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mateřská škola, Praha 4, Němčická 16 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé v oblasti předškolní výchovy - učitelé v oblasti předškolní výchovy.

Místo výkonu práce: Mateřská škola, Praha 4, Němčická 1111/6, Braník Kontakt: Slípkova Alena Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Hledáme kvalifikovanou učitelku do státní mateřské školy. Šikovnou, kreativní kolegyni, která má laskavý přístup k dětem. Nabízené místo je v krásné školce s velkou zahradou a s přátelským týmem pracovníků. Přímá pedagogická práce je 31 hodin týdně. Nabízíme stravování ve školní jídelně, možnost dalšího vzdělávání.

Lokalita pracoviště

Němčická 1111, 142 00 Praha 411 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitelka mateřské školy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 500 - 23 600 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mateřská škola, Praha 4, Němčická 16 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mateřská škola, Praha 4, Němčická 16 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému