Zdravotní sestra, zdravotnický asistent

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Soukromá klinika LOGO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - zdravotní sestra, zdravotnický asistent.

Místo výkonu práce: Karlovo náměstí č.p. 292/15, Nové Město, 120 00 Praha 2 Kontaktní osoba: Matějková Věra, e-mail: kontakt Soukromé zdravotnické zařízení, přijme pro sovji pražskou pobočku recepční - zdravotní sestru, zdravotnického asistenta. Náplň práce: objednávání a příjímání telefonických objednávek pacientů, vedení dokumentace pracientů ve speciálním programu, komunikace s ošetřujícími lékaři a další administrativní práce spojené s chodem recepce kliniky. Požadujeme: príjemné vystupování a empatické jednání, odolnost vůči stresu, zájem se dále vzdělávat v oboru, znalost anglického jazyka vítána. Nabízíme: práci v mladém kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, další zaměstnanecké benefity. Zaměstnanecké výhody: stravenky.

Lokalita pracoviště

Karlovo náměstí 292, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Soukromá klinika LOGO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Soukromá klinika LOGO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému