dispečer mezinárodní kamionové dopravy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TOP TRANS LINE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři - dispečer mezinárodní kamionové dopravy.

Způsob hlášení uchazečů: -telefonicky od 8:00 do 14:00 - Ing. Šetele - kontakt -e-mailem - kontakt Pracovní náplň: - Vytěžování vozového parku - Organizace a dohled prováděných přeprav - Komunikace se zákazníky (převážně zahraničními) Požadavky: - Min. středoškolské vzdělání - Znalost NJ/AJ - Dobrá znalost práce s MS Office - Praxe alespoň 2 roky na stejné pozici

Společnost

TOP TRANS LINE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Karla Hynka Máchy 2230, 356 01 Sokolov 1 (Karlovarský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Dispečer v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Dopravní dispečeři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP TRANS LINE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOP TRANS LINE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému