PRÁVNÍK/-ČKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Statutární město Hradec Králové hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti - právník/-čka.

PRÁVNÍK/-ČKA, oddělení právní - kancelář tajemníka - PP na dobu neurčitou - Charakteristika pozice: právní činnost v rámci náplně činností právního oddělení kanceláře tajemníka magistrátu města, zejména právní pomoc odborům magistrátu města v rámci výkonu samostatné i přenesené působnosti; zastupování města v řízení před soudy, včetně zpracování žalob a ostatních souvisejících úkonů; zpracovávání právních a vnitřních předpisů města; příprava materiálů pro jednání volených orgánů města; zpracování a posuzování smluv - Platové zařazení: 11. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění - Požadavky na uchazeče: vysokoškolské vzdělání získané v rámci magisterského studijního programu v oblasti práva studiem na vysoké škole v České republice, v případě ukončení vzdělání před rokem 1993 vysokoškolské vzdělání získané studiem na právnické fakultě vysoké školy se sídlem v ČSFR, popř. ČSSR, popř. vzdělání v oblasti práva získané na vysoké škole v zahraničí, pokud tak stanoví mezinárodní smlouva, kterou je Česká republika vázána, anebo je toto vzdělání uznáno podle zvláštních právních předpisů; spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost, důslednost, pečlivost; uživatelská znalost PC (MS Office, internet) - Informace: Mgr. Ilona Červenková, vedoucí právního oddělení, tel. č.: kontakt - Místo výkonu práce: Statutární město Hradec Králové - Přihlášky lze podávat do 31. 10. 2016 - Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na kontakt - Kariéra

Lokalita pracoviště

Československé armády 408, 500 03 Hradec Králové 3 (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 870 - 26 870 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Statutární město Hradec Králové výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Statutární město Hradec Králové o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému