Osobní ochránce/bodyguard

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ARM COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy - osobní ochránce/bodyguard.

místo výkonu práce: Praha Kontakt: tel.: kontakt- 8-18 h, e-mail: kontakt Pro naši společnost přijmeme na pozici osobního řidiče, který bude trávit čas s majitelem společnosti. Požadujeme: dobrý fyzická kondice (základy bojových umění) praxe v oboru výhodou, dobrá znalost Prahy. Pro naši společnost přijmeme na pozici ochránce/bodyguarda, který bude trávit čas s majitelem společnosti. Požadujeme: dobrý fyzická kondice (základy bojových umění) dlouholeté zkušenosti na pozici osobního ochránce. Věk 27-40let Zbrojní průkaz a praxe v oboru podmínkou. Dále požadujeme, spolehlivost, trpělivost, disciplínu a loajalitu. V případě zájmu zasílejte životopis s fotografií na e-mail: kontakt , nebo tel: kontakt.

Společnost

ARM COMPANY s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník bezpečnostní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARM COMPANY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARM COMPANY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému